UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 13767285
nr 1376 7285
Väggur
Gustaviansk stil. Höjd: 63cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:14:03
30/1 16:44:22
Den Gustavianska stilen